Вітаю, мене звати Лідія.
Я дуже різностороння людина. З дитинства я захоплювалася різноманітними видами творчості. Закінчила художню школу. Хотіла вступити до вузу та стати дизайнером одягу.
Але 90-ті роки повністю перекреслили мої плани і мені довелося реалізовувати себе у більш прагматичній на той час професії – бухгалтер.
Але це мене не зупинило зовсім. Протягом усього свого життя я завжди щось шила, в'язала, вишивала, плела, малювала тощо.
І ось тільки зараз вирішила дати волю своєму натхненню.
Нарешті я вирішила поєднати корисне з приємним і зробити те, що я найбільше люблю  - своєю професією.
Без труднощів не обійшлося. Мені довелося починати у 2020 році, коли коригування в мої плани вніс усім відомий горезвісний вірус.
Але мене і це не зупинило – я все одно продовжую хоча й повільно, але рухатись до своєї мрії.
Тому одним із кроків було створення цього інтернет-магазину подарунків ручної роботи.
Більшість схожих майстрів чудово продають свої роботи через соцмережі. У мене із соцмережами щось не склалося ще на старті.
Поки що в моєму магазині я можу вам представити своїх текстильних інтер'єрних ляльок, а також в'язані дитячі іграшки та шкіряні вироби інших майстрів. Усі представлені роботи виконані вручну.
Так що - ласкаво просимо до мого магазинчику! На головній сторінці на вас чекає ТОП-продаж серед подарунків, а також галерея моїх найкращих робіт.

Заходьте та купуйте подарунки ручної роботи для своїх рідних та коханих!


Про мене

Як ви вже зрозуміли з моєї короткої автобіографії, мої творчі плани просто грандіозні.
Незабаром у найближчому майбутньому в моєму магазині почнуть з'являтися ляльки з намальованим обличчям, шарнірні ляльки з полімерної глини та з ґрунтованого трикотажу.

Далі хочу відточити майстерність в ООАК японських ляльок Блайз та іспанських ляльок Паола Рейна.
Всі ці різновиди лялечок будуть дуже доречними як дорогий, вишуканий та ексклюзивний подарунок з будь-якого приводу.


МОЇ

ТВОРЧІ

ПЛАНИ